2022-05-15 14:37  -  LKS Korab Olecko

Udział juniorów w Mistrzostwach Województwa!

W Lubawie 14 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS U18 i open. Nasz klub reprezentowali sprinterzy Dominik Piotrowski oraz Jeremi Popławski. Po startach w Olecku apetyty były bardzo duże. W biegach eliminacyjnych Dominik 100 metrów przebiegł z czasem 12.20 s. natomiast Jeremi ten sam dystans pokonał w 12.62 s. poprawiając swój rekord życiowy. Czasy te dały im wejście do finału A i walkę o medale.

W ostatecznym rozrachunku Dominik z wynikiem 12.23 s. wylądował na pechowym 4. miejscu, a jego klubowy kolega Jeremi z czasem 12.72 s. został sklasyfikowany na 8. miejscu.

Serdecznie gratulujemy wyników. Kolejna walka o medale odbędą się 21 maja w Olecku na Mistrzostwach Województwa LZS U14 i U16.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu przez Gminę Olecko z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Lekkoatletyka w Olecku 2022 - biegaj, skacz, rzucaj!

"Tam, gdzie jest jedność, zawsze jest zwycięstwo!"